Často kladené dotazy (FAQ)

K dokonalému pocitu z nového náramku neodmyslitelně patří i výběr správné velikosti. Každý z nás má jinou velikost zápěstí, a proto pro Vás nabízíme výběr z několika možností. Své zápěstí měřte napevno a nepřidávejte žádnou rezervu. Skvělou pomůckou k přesnému změření zápěstí jekrejčovský metr. Více informací se můžete dočíst v článku Výběr správné velikosti.

Pro výrobu GABBY náramků používáme ve většině případů přírodní minerální kameny nebo české broušené sklo. Komponenty jsou ze sterlingového stříbra o ryzosti 925/1000 a chir oceli ve stříbrném a zlatém odstínu. Stříbro nabízíme i s pozlacením 18 karátovým žlutým nebo 16k růžovým zlatem. Mějte na paměti, že všechny korálky nejsou nikdy identické, k výrobě náramků používáme ve většině případů přírodní materiály, proto se mohou jednotlivé korálky malinko lišit. U každého náramku je přesně popsáno, jaké materiály jsou při výrobě použity.

Náramek dodáváme v dárkové krabičce, která je vyrobena z pevného kartonu, vyplněná přírodním nebarveným lýkem a zdobena lesklou stuhou v krémovém odstínu. Do krabičky je možné vložit jeden až dva náramky. Dárková krabička je krásným doplňkem, který dodá dárku ten pravý šmrnc.

GABBY náramky koupíte krom našeho e-shopu i na pár místech České republiky. Snažíme se tuto nabídku neustále rozšiřovat, ale jsme moc rádi, že již nyní Vám můžeme nabídnout kamenné obchůdky, kde je možné naše náramky vidět a případně zakoupit. Konkrétní obchůdky, kde je možné vidět a případně zakoupit naší tvorbu naleznete v následujícím článku Kamenné obchody. 

Všechny náramky vyrábíme ručně v malé vesničce v kraji Vysočina. Každý korálek, komponent nebo přívěšek projde našima rukama a proto si moc přejeme, aby Vám náramky dělaly stejnou radost jako nám.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz