Péče a jaké materiály používáme?

Chirurgická ocel

Chirurgickou ocel je možné poznat podle ocelové šedé barvy. Náramky s komponenty z chirurgické oceli nevyžadují téměr žádnou péči. Ocelový přívěsek se dá jednoduše očistit v čisté vodě s mýdlem, důkladně opláchnout a vysušit. Nemusíte se bát ani zreznutí Vašeho komponentu při kontaktu s vodou.

Chirurgická ocel je v dnešní době velmi populární, protože nečerná, nezpůsobuje alergii a cena oproti stříbru je přijatelnější. Náramky s komponentem z chirurgické oceli mají v našem e-shopu vůbec největší zastoupení. Tyto komponenty můžete vidět v nabídce s minerálními i provázovými náramky. 

Mrkněte do kategorie Chirurgická ocel a upusťte uzdu své fantazie.

Prohlédnout nabídku
Péče a jaké materiály používáme?

Stříbro o ryzosti 925/1000

V nabídce najdete několik náramků v kombinaci s komponenty ze stříbra o ryzosti Ag 925/1000. Toto stříbro dále ve většině případů nabízíme i s pozlacením 24 karátovým žlutým nebo 18k růžovým zlatem. Stříbro a pozlacené stříbro (18kt a 24kt) nedoporučujeme koupat ve slané či chlorované vodě. Ztráta původního lesku, případně tmavnutí stříbra je jeho obvyklý jev. Stříbrné komponenty je vhodné po delší době nošení čistit (leštícím mikrovláknovým hadříkem). Oxidace nebo-li černání stříbra není výrobní vada. Jde o přirozenou chemickou reakci způsobenou výskytem různých chemických látek v potu a ovzduší.

Mrkněte do kategorie Stříbro Ag 925/1000 a upusťte uzdu své fantazie.

Chci si udělat radost
Péče a jaké materiály používáme?

Perly a mušličky

Perly nestárnou, a proto by ve šperkovnici žádné ženy, dívky neměly chybět. Perlička v kombinaci s decentním minerálním náramkem, nebo stříbrným provazovým je must have. Nositelky zajisté potěší, že perly mají magický význam, odráží krásu ženy, pomáhají nalézt duševní rovnováhu, přivolávají zdraví a štěstí, chrání před negativní energií.

Náramek z mušliček je skvělým letním doplňkem, má posuvné zapínání a skvěle vypadá s dalším minerálním či provázkovým náramkem. Je vyrobený z drobných přírodních Kauri mušlí opletených nylonovým provázkem a jednotlivé mušličky jsou odděleny uzlíkem.

Mrkněte do kategorie Perly a mušličky a upusťte uzdu své fantazie.

Zobrazit nabídku
Péče a jaké materiály používáme?

Děkujeme, že nosíte GABBY

S láskou

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz