O mně

Značku GABBY jsem založila v roce 2017, ale moje láska ke korálkům začala už když jsem byla malá holka. Bavilo mě si tvořit korálky pro sebe, ale ještě větší radost mi dělalo, když jsem mohla vyrobit náramek z lásky pro maminku nebo babičku. První minerální náramky jsem vytvořila pro sebe a svého bývalého přítele a přesně tohle byl ten moment, kdy mě celý koncept „GABBY“ napadl.

Tvorbu náramku beru jako obrovské potěšení, ale také relax. Je nepopsatelné, jakou radost mám, když vidím, že náramek vytvořil obdarovanému úsměv na tváři. Jsem milovnice minerálních kamenů a šperků, které oku lahodí, a především je finančně dostupný. Vybírám pro Vás náramky z kvalitních minerálních kamenů, které jsou oblíbené i díky svým léčivým účinkům. Všechny nepříjemné události, které se staly před vznikem značky, mě významně ovlivnily a nasměrovaly. Zjistila jsem, že právě výroba náramku, je mojí životní cestou. Jsem vděčná, že i přes nejrůznější překážky jsem svou cestu za štěstím nevzdala a vždy jsem našla sílu vstát a dál na sobě pracovat. Sama bych to vše nezvládla.

Tímto bych ráda poděkovala mé rodině a mým nejbližším, kteří se mnou společně tuto cestu sdílí, podporují mě a konzultují se mnou moje nápady.

Patří Vám velké děkuji!

Na e-shopu můžete vybírat z minerálních, provázkových i mušličkových náramků v kombinaci se širokou škálou stříbrných, či zlatých komponentů z chirurgické oceli, nebo stříbra Ag925/1000. Komponenty rose gold a zlaté barvy jsou zlacené 18k a 24k zlatem. GABBY náramky jsou nositelné každý den, pro jakoukoli příležitost, a především se skvěle hodí ke každému outfitu. Kombinujte minerální náramek s provázkovým, protože spolu vypadají opravdu skvěle! Děkuji za Vaši návštěvu a přeji krásné nakupování na e-shopu, nebo v jedné z kamenných prodejen.

S láskou GA

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz