O mně

S láskou a pečlivostí tvořím náramky, které nejen zdobí zápěstí, ale také symbolizují jedinečné příběhy, vztahy a životní cesty mých zákazníků.

Značku GABBY založila jsem v roce 2017, ale má láska ke korálkům sahá až do mého dětství. Už jako malá holka jsem si ráda tvořila korálky pro sebe, ale největší radost mi dělalo vytváření náramků pro mé blízké. První minerální náramky jsem vytvořila pro sebe a svého přítele, a právě ten okamžik mě inspiroval k vytvoření značky GABBY náramky.

Tvorba náramků pro mě znamená obrovské potěšení a relaxaci zároveň. Vidět, jak náramek vyvolá úsměv na tváři obdarovaného, je pro mě obrovská radost. Jsem vášnivou milovnicí minerálních kamenů a šperků, které nejen lahodí oku, ale jsou i finančně dostupné. Pečlivě vybírám kvalitní minerální kameny pro výrobu náramků, které si získávají oblibu nejen svým estetickým půvabem, ale také díky svým léčivým vlastnostem. Všechny nepříjemné události, které předcházely vzniku značky, mě ovlivnily a nasměrovaly. Zjistila jsem, že výroba náramků je mou životní cestou. I přes různé překážky jsem nevzdala svou cestu za štěstím a vždy jsem našla sílu postavit se a pracovat na sobě.

O mně
O mně

O materiálech

Na e-shopu můžete vybírat z minerálních, provázkových, rokajlových i mušličkových náramků v kombinaci se širokou škálou stříbrných, či zlatých komponentů z chirurgické oceli, nebo stříbra o ryzosti 925/1000. Stříbrné komponenty růžové a zlaté barvy jsou zlacené 18kt a 24kt zlatem. 

Materiál na výrobu nakupuji výhradně od českých a slovenských dodavatelů. Náramky zasílám ekologicky zabalené bez použití zbytečného plastu v papírové krabičce zavázané saténovou stuhou.

Každý náramek, který opouští mou dílnu, je víc než jen módní doplněk. Proto každý náramek dávám na dárkovou kartičku, kterou si můžete vybrat z dostupné nabídky. A aby dárek zazářil ještě více, každý balím do malé papírové dárkové krabičky, který je zavázána saténovou stuhou světlé barvy

GABBY náramky jsou nositelné každý den, pro jakoukoli příležitost a hodí se ke každému outfitu. Děkuji za vaši návštěvu a přeji krásné nakupování na e-shopu, nebo v jedné z kamenných prodejen.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz