Sluneční kámen na provázku

CHIR. OCEL DÁRKOVÉ BALENÍ
199 Kč
Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Dostupné Zvolte variantu
Provedení komponentu
Barva provázku
Obvod zápěstí
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dárková kartička

Tento elegantní šperk zdobí půvabný amazonit, který zajišťuje nejen přírodní krásu, ale i pozitivní energii. Náramek je vyroben z kvalitního provázku, který je pohodlný a snadno nastavitelný, pomocí dvou posuvných uzlíků, takže se přizpůsobí každému zápěstí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velikost použitých korálků: zlomek minerálu sluneční kámen (oválel 6-7 mm), 3 mm kuličky (chir. ocel)

Složení: sluneční kámen, chir, ocel

Upozornění: všechny korálky nejsou nikdy identické, k výrobě náramků používáme ve většině případů přírodní materiály, proto se mohou jednotlivé korálky malinko lišit.

Dárkové balení: náramek dodáváme v dárkové krabičce, která je vyrobena z pevného kartonu, vyplněná přírodním nebarveným lýkem a zdobena lesklou stuhou. Dárková krabička je krásným doplňkem, který dodá dárku ten pravý šmrnc.

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Drahý kámen: sluneční kámen
Materiál komponentu: chirurgická ocel
Typ náramku: provázkový
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz