Často kladené dotazy (FAQ)

K dokonalému pocitu z nového náramku neodmyslitelně patří i výběr správné velikosti. Každý z nás má jinou velikost zápěstí, a proto pro Vás nabízíme výběr z několika možností. Své zápěstí měřte napevno a nepřidávejte žádnou rezervu. Skvělou pomůckou k přesnému změření zápěstí jekrejčovský metr. Více informací se můžete dočíst v článku Výběr správné velikosti.

Jedná se o klasický případ a i zde pro Vás máme řešení. Jednou z možností je odhadnoutí přibližné velikosti dle tělesné stavby obdarovávané osoby a v závisloti na tom vzolit přibližnou velikost zápěstí. Mějte na paměti, že nejčastější obvod ženského zápěstí je v rozmění mezi 15 až 16 cm, u mužů se hodnota pohybuje v rozmezí 18 až 20 cm. Pokud se i tak bojíte, že velikost neodhadnete, nabízíme v nábídce i provázkové náramky s posuvnými uzlíky, díky kterým je náramek "téměr" univerzální.

Pokud se ani tak netrefíte - nezoufejte. GABBY náramky Vám rádi zdarma zmenšíme, či zvětšíme podle potřeby. V tomto případě nás stačí kontaktovat na info@gabbynaramky.cz a vyplnit Formulář úprava/oprava náramku.

Náramek dodáváme v dárkové krabičce, která je vyrobena z pevného kartonu, vyplněná přírodním nebarveným lýkem a zdobena lesklou stuhou v krémovém odstínu. Do krabičky je možné vložit jeden až dva náramky. Dárková krabička je krásným doplňkem, který dodá dárku ten pravý šmrnc.

GABBY náramky koupíte krom našeho e-shopu i na pár místech České republiky. Snažíme se tuto nabídku neustále rozšiřovat, ale jsme moc rádi, že již nyní Vám můžeme nabídnout kamenné obchůdky, kde je možné naše náramky vidět a případně zakoupit. Konkrétní obchůdky, kde je možné vidět a případně zakoupit naší tvorbu naleznete v následujícím článku Kamenné obchody. 

Všechny náramky vyrábíme ručně v malé vesničce v kraji Vysočina. Každý korálek, komponent nebo přívěšek projde našima rukama a proto si moc přejeme, aby Vám náramky dělaly stejnou radost jako nám. 

Pro výrobu GABBY náramků používáme ve většině případů přírodní minerální kameny nebo české broušené sklo. Komponenty jsou ze sterlingového stříbra o ryzosti 925/1000 a chir. oceli ve stříbrném a zlatém odstínu. Stříbro o ryzosti 925/1000 nabízíme i s pozlacením 24kt žlutým nebo 18kt růžovým zlatem.

Mějte na paměti, že všechny korálky nejsou nikdy identické, k výrobě náramků používáme ve většině případů přírodní materiály, proto se mohou jednotlivé korálky malinko lišit. U každého náramku je přesně popsáno, jaké materiály jsou při výrobě použity.

Ano je. Objednávku si v případě zájmu můžete nechat zdarma doručit do kamenného obchodu ve Ždírci nad Doubravou.

Aby šperky zůstaly krásné a dělali Vám každodenní radost je třeba jim věnovat péči. Veškeré důležité body, jak se o náramky starat jsou shrnuty v článku Péče o náramek.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz